wtorek, 17 maja 2011

Dzień pełen niespodzianek:)

Otrzymałam dzisiaj prezent od AgnieszkiMD 
Paczuszka okazała się ogromna, dostałam pełno przeróżnych przydasi i poradników niezbędnych przy hafcie krzyżykowym oraz cudowną sówkę, która już zasiadła na mojej szafce:). Zarówno ja, jak i moja siostra jesteśmy zachwycone prezentem i znając życie będziemy sobie wydzierać z rąk te wspaniałości! Dziękuję Ci Agnieszko!


Oprócz niespodzianki od Agnieszki, spotkała mnie dzisiaj jeszcze jedna przyjemność. Mój "Artysta" postanowił zrobić mi zaskakujący prezent i przyniósł wspaniałą, przeogromną lilię oraz zestaw startowy do sutaszu:). Uznał on, że skoro chwalę się podarunkami z wygranych candy na blogu, to jego prezent też mam pokazać, więc cóż - pokazuję :). Zdążyłam zrobić pierwszy wisior tą metodą, nie jest on wysublimowany, ale uczę się, może kiedyś nabiorę wprawy i dojdę do takiej perfekcji, jak inne blogowe artystki, które zawsze podziwiam. Dziękuję Ci kochany ;)


6 komentarzy:

 1. Wisior jest boski! Jak na pierwszy raz to pełna perfekcja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ahaha, widzę, że zmierzamy w podobnym kierunku :) Ja wczoraj zamówiłam dużą porcję sutaszowych sznurków przez internet :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne prezenty i super wisior normalnie jak na pierwszy raz to profesjonalnie ci wyszedł:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam za słowa otuchy:) Wisior nie jest może udany, ale sutasz wciąga, może uda mi się stworzyć coś ładniejszego ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana , ja poprostu mam cienki sznurek :)
  Usilnie poszukuję grubszego (poprzednio miałam ),
  ale robiłam z niego inną biżuterię.
  Ja wpatruję się w Twoje cuda i dumam,jak to jest skręcone ???jak zrobiłaś, że perełki są w jednym miejscu ??? Z ilu sznurków składa się Twój naszyjnik ?? :)
  Mój sznurej jest tak cienki,że muszę robić po każdym koraliku supełek , w przeciwnym razie wszystkie koraliki są w jednym miejscu :)
  Każda z nas ma swój styl i swój sposób tworzenia ,ale często potrzeba i pomacna jest mała porada :)))
  Jeśli będę pomocna to napisz maila, może Ci kupić i przesłać sznurek ?
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...